Lokal 203A

Etap: Budynek B

Piętro: 2 piętro

Metraż: 21,7 m2

Pokoje: 1

Orientacja: 

Apartamenty Kasprowicza

Niniejszy apartament jest w stanie developerskim. Dodatkowo możliwy też jest zakup miejsca postojowego w hali garażowej. W budynku znajduje się ogólnodostępna rowerownia i recepcja.

Lokalizacja: Apartamenty Kasprowicza są rozwiązaniem dla tych, którym na rękę jest 15-minutowy spacer do promenady, zwieńczony pyszną kawą w cichym miejscu z daleka od skupisk turystów. To idealna propozycja mieszkalna dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Lokalizacja inwestycji daje mnóstwo możliwości, a płynące z niej korzyści zdrowotne pomogą w odprężeniu i relaksie. Sąsiadujący z kompleksem Apartamentów park nadmorski, sprzyjać będzie pieszym wycieczkom w otoczeniu natury. Alternatywę stanowić może spacer po plaży, której odległość to jedynie 400 metrów od inwestycji. Osoby chcące zwiedzić centrum miasta czeka przyjemna wycieczka na trasie 1,5km, którą można pokonać autobusem.

Akces Nieruchomości

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą deweloperską na rynku kołobrzeskim. Stawiamy na jakość świadczonych usług. Szanujemy czas, dlatego dotrzymanie terminów realizacji jest dla nas tak ważne.

Status: Wolne

Rzut mieszkania

203 A 1

Kontakt

Biuro sprzedaży Kołobrzeg

PUH Akces

ul. Jagiellońska 22C/14U
78-100 Kołobrzeg

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 15:00

E: akces@puh-akces.pl
T: +48 693 213 211


Kornelia Maksymowicz

Kierownik

E: akces@puh-akces.pl
T: +48 693 213 211

Szukasz mieszkania?
Zostaw wiadomość

Imię i nazwisko*
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.