Ralizacje

Koszalin ul. Połtawska 2

Budynek położony w samym centrum Koszalina, usytuowany w sąsiedztwie CH „JOWISZ”. Pięć kondygnacji, 40 mieszkań oraz dwupoziomowy parking. Na poziomie 2 kondygnacji zostały umieszczone lokale usługowe,m.in. pasaż usługowo-handlowy „FELIX”.

Koszalin ul. Połtawska 4

Obiekt mieszkalno-usługowy zlokalizowany w centrum Koszalina, w sąsiedztwie istniejącego budynku mieszkalno-usługowego oraz CH „JOWISZ”. Pięciokondygnacyjny obiekt mieszkalny wielorodzinny z usługami komercyjnymi w parterze. Mieszczą się w nim 32 lokale mieszkalne oraz 9 lokali usługowych.

Centrum Handlowe „JOWISZ” w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 40

Położone w ścisłym centrum Koszalina, przy głównej ulicy miasta. Pięciokondygnacyjny pasaż usługowo-handlowy. Obiekt posiadający bardzo dobre ciągi komunikacyjne - schody ruchome, dźwigi osobowo-towarowe oraz klatki schodowe. Przewidziano również rozwiązania umożliwiające swobodny dostęp do lokali osobom niepełnosprawnym. Lokale usługowo – biurowe przeznaczone są do wynajęcia oraz na sprzedaż.

Kołobrzeg ul. Cicha 12 A,B

Lokalizacja w bardzo atrakcyjnym miejscu miasta, w centralnej części parku nadmorskiego, w bezpośredniej bliskości szerokiej, czystej i piaszczystej plaży, latarni morskiej oraz portu. Jest to pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno usługowy z garażami w części podziemnej. Na parterze znajdują się lokale usługowe, zaś na pozostałych kondygnacjach mieści się 40 mieszkań apartamentowych.

Kołobrzeg ul. Pomorska 1 A,B

Budynek położony w bardzo atrakcyjnym miejscu w Kołobrzegu, pomiędzy przedwojennymi kamienicami, zachowujący historyczny układ zabudowy. W budynku znajduje się 20 mieszkań. Lokalizacja budynku jest bardzo atrakcyjna. Sąsiaduje z parkiem, warzelnią soli oraz rzeką Parsętą. Znajduje się blisko centrum miasta i około 400 metrów od morza.

Kołobrzeg ul. Pomorska 2

Pięciokondygnacyjna okazała kamienica - z częściowo zachowanymi elewacjami istniejącej wcześniej w tym miejscu przedwojennej kamienicy - z nutką nowoczesności, mieszcząca się w centrum Kołobrzegu. Jej kształt podkreślają piękne gzymsy biegnące pomiędzy kondygnacjami i pod oknami oraz ozdobne fasady. Na czterech kondygnacjach mieszczą się lokale mieszkalne, zaś w parterze znajduje się pasaż handlowy.

Kołobrzeg ul. Towarowa 15

Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy portowej, 150m od morza. Pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy. Na czterech kondygnacjach mieszczą się apartamenty, a w części przyziemia mieści się 5 lokali usługowych. Niewątpliwym atutem położenia tego budynku jest jego dogodna lokalizacja w strefie uzdrowiskowej.

Kołobrzeg ul. Kniewskiego 22

Budynek wielorodzinny sześciokondygnacyjny z usługami komercyjnymi w parterze i parkingiem podziemnym. Znajduje się w nim 90 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 100 m2 /.W części podziemnej znajduje się 46 miejsc postojowych. Na parterze wybudowane lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców zostały oddane 3 windy.

Ośrodek Wypoczynkowy „AKCES MEDICAL FIT & SPA”

Położony w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno - 12 km od Kołobrzegu, na nadbałtyckiej trasie Mrzeżyno - Kołobrzeg. W ośrodku stworzone zostały doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji, oraz poprawy kondycji fizycznej, rehabilitacji i leczenia pod opieką wysokiej klasy specjalistów